Arašídové kuličky

Délka přípravy Náročnost Počet porcí
30 minut lehká 12

arasidove_kulicky

Blíží se nejkrásnější období v roce – Vánoce. Pro mě je to období klidu, pohody, vánočního pečení a užívání si celé krásné atmosféry kolem nás. Pojďme si společně připravit recept na zdravější cukroví, vždyť Vánoce nejsou jenom o jídle a přibírání na váze. Než se ale do toho pustíme, ráda bych vám napsala o svých dvou tištěných kuchařkách, které jsou na eshopu  k zakoupení. Je to ideální dárek pro každého, kdo se chce cítit lépe. A pokud si o kuchařky napíšete Ježíškovi vy, nebudete litovat :). Pokud si zakoupíte balíček obou dílů, jako dárek dostanete i bavlněnou nákupní tašku, kterou využijete hned po Vánocích při prvním zdravém nákupu :).  Více informací včetně fotografií najdeš tady.

Závěrem bych poděkovala každému jednomu z vás, kdo si nějakou moji kuchařku zakoupil a podpořil tak celý můj projekt Fitness recepty, kterému se věnuji s největší láskou a nadšením. Děkuji. A teď už zmiňovaný recept: 

Na 15 kousků budeme potřebovat

  • 70 g arašídového másla
  • 50 g lískových oříšků
  • 30 g mletých vloček
  • 2 lžíce javorového sirupu
  • trošku vody (asi 3 lžíce)

Postup

Pomeleme oříšky, smícháme s vločkami a arašídovým máslem a přidáváme trošku vody, tak aby se z těsta daly dělat kuličky.

Hotové kuličky vkládáme do košíčků a máme hotovo. Kdo chce, může ještě obalit v čokoládě.

Dobrou chuť

arasidove_kulicky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami