Ahoj,

jsem dvacetisedmiletá holka z Moravy, která se snaží už několik let žít zdravě a vést k tomu i ostatní. Bydlím na vesnici, snažíme se si spoustu zeleniny i ovoce vypěstovat na vlastní zahrádce. Zároveň se ale snažím se z toho všeho nehroutit a nedělá mi problém si nakoupit i v supermarketu.

Všechno to začalo když mi bylo 18 a já sem si uvědomila, že se svou postavou nejsem úplně spokojená. Nikdy jsem nebyla obézní, ale tělo jsem neměla zpevněné, a to mě trápilo. Začala jsem tedy chodit cvičit a brzy jsem přišla na to, že pokud nezměním i stravu, svého cíle nedosáhnu. Začala jsem tedy jídla, které jsem doposud jedla, přetvářet do zdravějších variant. Tenkrát jsem měla Iphone 4S, na který jsem začala své jídla fotit a zveřejňovat na své stránce na Facebooku. Nečekala jsem, že stránka bude mít takový úspěch, ale během pár měsíců popularita rostla. Poté jsem si založila i Instagram, kde jsem jídla začala sdílet také. Nakonec jsme s manželem udělali i tento web, kde jsou pro vás recepty přehledně v kategoriích.

Před třemi lety jsem se rozhodla, vydat si svoji první tištěnou kuchařku. Šla jsem do toho po hlavě – chtěla jsem si ji vydat sama, bez vydavatelství. Nebylo to jednoduché, vydat vlastní kuchařku je velká nejen finanční investice, ale i spoustu starostí, zařizování a v neposlední řadě vaření a focení. Pokud by vás zajímalo více informací o tom, jak jsem si kuchařku vydala sama, můžete si to přečíst v článku na blogu.

Po roce se mi podařilo společně s nakladatelstvím Albatros vydat i druhou kuchařku, kterou najdete v každém knihkupectví. Na obě kuchařky jsem neskutečně pyšná a když je vidím, vybavím si nejen ty krásné fotky, ale i všechnu tu práci okolo, která za tím stála.

Věřím, že za tu dobu, co se zdravým receptům věnuji naplno, mám spoustu nových zkušeností, které vám mohu dál a dál formou receptů předávat. Jsem ráda, že už teď tu mám spoustu z vás, kteří sem chodí čerpat inspiraci a pravidelně podle mých receptů vaří.

Vaše Míša