Kokosové kuličky

Délka přípravy Náročnost Počet porcí
15 minut lehká 15

kokosove_kulicky

Blíží se nejkrásnější období v roce – Vánoce. Pro mě je to období klidu, pohody, vánočního pečení a užívání si celé krásné atmosféry kolem nás. Pojďme si společně připravit recept na zdravější cukroví, vždyť Vánoce nejsou jenom o jídle a přibírání na váze. Než se ale do toho pustíme, ráda bych vám napsala o svých dvou tištěných kuchařkách, které jsou na eshopu  k zakoupení. Je to ideální dárek pro každého, kdo se chce cítit lépe. A pokud si o kuchařky napíšete Ježíškovi vy, nebudete litovat :). Pokud si zakoupíte balíček obou dílů, jako dárek dostanete i bavlněnou nákupní tašku, kterou využijete hned po Vánocích při prvním zdravém nákupu :).  Více informací včetně fotografií najdeš tady.

Závěrem bych poděkovala každému jednomu z vás, kdo si nějakou moji kuchařku zakoupil a podpořil tak celý můj projekt Fitness recepty, kterému se věnuji s největší láskou a nadšením. Děkuji. A teď už zmiňovaný recept: 

Budeme potřebovat

  • 140 g kokosu
  • 100 g bílých fazolí (v suchém stavu)
  • 70 g medu
  • mandle

Postup

Nejprve necháme fazole přes noc namočené, poté je uvaříme a oloupeme. Rozmixujeme, přidáme kokos a med. Potom už jen tvoříme kuličky a doprostřed dáme mandli. Můžeme místo medu použít i javorový sirup a já použila ještě půl hrníčku rozpuštěné čokolády (není nutné) poté už jenom kuličky obalíme v kokosu a je hotovo.

Dobrou chuť

kokosove_kulicky

1 komentář. Nechte nové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami