Datlová srdíčka s arašídovým máslem

Blíží se nejkrásnější období v roce – Vánoce. Pro mě je to období klidu, pohody, vánočního pečení a užívání si celé krásné atmosféry kolem nás. Pojďme si společně připravit recept na zdravější cukroví, vždyť Vánoce nejsou jenom o jídle a přibírání na váze. Než se ale do toho pustíme, ráda bych vám napsala o svých dvou tištěných kuchařkách, které jsou na eshopu  k zakoupení. Je to ideální dárek pro každého, kdo se chce cítit lépe. A pokud si o kuchařky napíšete Ježíškovi vy, nebudete litovat :). Pokud si zakoupíte balíček obou dílů, jako dárek dostanete i bavlněnou nákupní tašku, kterou využijete hned po Vánocích při prvním zdravém nákupu :).  Více informací včetně fotografií najdeš tady.

Závěrem bych poděkovala každému jednomu z vás, kdo si nějakou moji kuchařku zakoupil a podpořil tak celý můj projekt Fitness recepty, kterému se věnuji s největší láskou a nadšením. Děkuji. A teď už zmiňovaný recept: 

Délka přípravy Náročnost Počet porcí
50 minut lehká 30 ks

datlove_srdicka_s_arasidovym_maslem

Budeme potřebovat

Postup

Nejprve si datle namočíme do vody a necháme přes noc. Poté datle rozmixujeme. V míse si smícháme mouku, kakao, prášek do pečiva a přidáme špetku soli. Zamícháme a poté do sypké směsi přidáme rozmixované datle a kokosový olej. Pokud máte těsto ve stavu, kdy ještě nejde hezky rozválet, přidejte trošku mouky.

Poté už těsto rozválíme a vykrajujeme srdíčka. Pečeme v troubě na 170 stupňů zhruba 20 minut. Pak už jen slepujeme a namáčíme do čokolády, kterou jsme si rozpustili s troškou másla nebo kokosového oleje ve vodní lázni.

Chutnají ti naše recepty? Pořiď si naši novou tištěnou kuchařku. Více informací zde.

Chceš zhubnout a nevíš si rady s jídelníčkem? Chceš nabrat svaly? Nebo chceš jen vyvážený jídelníček? Nech si sestavit individuální jídelníček na míru. Více informací najdeš tady

Dobrou chuť

datlove_srdicka_s_arasidovym_maslem

2 komentáře. Nechte nové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami