Ořechová kolečka

Blíží se nejkrásnější období v roce – Vánoce. Pro mě je to období klidu, pohody, vánočního pečení a užívání si celé krásné atmosféry kolem nás. Pojďme si společně připravit recept na zdravější cukroví, vždyť Vánoce nejsou jenom o jídle a přibírání na váze. Než se ale do toho pustíme, ráda bych vám napsala o svých dvou tištěných kuchařkách, které jsou na eshopu  k zakoupení. Je to ideální dárek pro každého, kdo se chce cítit lépe. A pokud si o kuchařky napíšete Ježíškovi vy, nebudete litovat :). Pokud si zakoupíte balíček obou dílů, jako dárek dostanete i bavlněnou nákupní tašku, kterou využijete hned po Vánocích při prvním zdravém nákupu :).  Více informací včetně fotografií najdeš tady.

Závěrem bych poděkovala každému jednomu z vás, kdo si nějakou moji kuchařku zakoupil a podpořil tak celý můj projekt Fitness recepty, kterému se věnuji s největší láskou a nadšením. Děkuji. A teď už zmiňovaný recept: 

Snadné
50 minut
20 kusů

Ingredience:

Postup přípravy:

  1. Nejprve si pomeleme vlašské ořechy. Poté vyšleháme bílky a s ořechy smícháme.
  2. Přidáme mletou skořici a javorový sirup.
  3. Na plech vyložený pečicím papírem tvoříme malé kolečka, která pečeme při 140 stupních 30 minut.
  4. Než se nám kolečka upečou, připravíme si čokoládu. Ve vodní lázni ji rozpustíme, potom pomocí lžičky potřeme jednotlivá kolečka čokoládou a nakonec ozdobíme mandličkou.

TIP: Místo javorového sirupu můžete použít med nebo jakékoliv jiné sladidlo.

Chutnají ti naše recepty? Pořiď si naši novou tištěnou kuchařku. Více informací zde.

Chceš zhubnout a nevíš si rady s jídelníčkem? Chceš nabrat svaly? Nebo chceš jen vyvážený jídelníček? Nech si sestavit individuální jídelníček na míru. Více informací najdeš tady

Pořízeno Nikon D3300 megapixel.cz

Sdílejte recept se svými přáteli..

1 komentář. Nechte nové

  • Upečené 🙂 Kombinácia s javorovým sirupom je tak úžasná, že ich budem musieť dobre schovať, ak ich chcem aspoň pár zachrániť do Vianoc 🙂 Ďakujem za super recept.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami