Jak dopadla soutěž Restart s Dietou 2019?

Začátkem měsíce června proběhlo v Praze vyhlášení soutěže Restart s Dietou 2019, které jsem se už od začátku tohoto roku účastnila. Je to až neskutečné, jak celá soutěž rychle utekla. Všechno to začalo lednovým odesláním přihlášky až přes únorový výběr odbornou porotou, díky které jsem se dostala do semifinále. Jak semifinále a celé soustředění probíhalo? Psala jsem o tom článek, který si můžete přečíst tady. Po hlasování vás všech jsem se dostala až do finále, mezi tři finalistky. Jak nakonec celá soutěž dopadla?

Instrukce zněly jasně: sraz ve Vnitroblocku v úterý, 4. června v 09:30 hodin. Jelikož do Prahy to mám od nás z Moravy trošku z ruky, vyrazila jsem prvním ranním vlakem už v 4:21. Cesta mi utekla celkem rychle, do Prahy jsem se už moc těšila nejen na vyhlášení, ale i na holky, které jsem od únorového soustředění neviděla. Při příjezdu jsem se tedy vydala rovnou do Vnitrblocku, kde jsem hned u vstupu potkala Adenike, finalistku z kategorie proměna. Znaly jsme se již delší dobu přes Instagram, ale osobně jsme se nikdy neviděly. Společně jsme se tedy vydaly najít místo, kde snídaně proběhne a jelikož jsme byly na místě první, měly jsme dost času si popovídat nejen o průběhu celé soutěže.

Jakmile jsme se na místě sešly všechny finalistky, včetně odborné poroty, neformální snídaně mohla začít. Nejprve jsme se představily, každá o sobě řekla pár vět, popovídali jsme si u kafe a dali si výbornou snídani. Díky fajn atmosféře a příjemné porotě jsme si to moc užily a troufám si říct, že z nás opadla i nervozita. Holky z dalších dvou kategorií jsem neznala, takže jsem si moc ráda poslechla jejich příběhy. Po oficiálním ukončení snídaně jsme tam ještě některé zůstaly a povídaly si nejen o tom, co nás všechny spojuje, a to je zdravý životní styl, ale i o dalších zkušenostech a plánech nás všech :).

Po snídani jsme se přesunuly do redakce časopisu Dieta, kde na nás v ateliérech čekaly už holky vizážistky. Mě se ujala nejšikovnější Vlaďka, která mi udělala krásný make-up, vlasy a dokonce i nehty. Bylo to skvělé odpoledne, kde jsme se dozvěděly spoustu informací ohledně kosmetiky, produktů a dalších rad a tipů z této oblasti. V ateliérech byla skvělá nálada, kdy nás všechny skvěle bavila pozdější vítězka celé soutěže, Kamča.

Tohle příjemné odpoledne velmi rychle uteklo a my jsme se přesunuly dále. Čekalo nás focení s auty sponzora soutěže Suzuki, kde jsme postupně pózovaly jednotlivě i společně. Od této firmy jsme měly zajištěný i odvoz přímo do Vnitrblocku, kde se celý galavečer konal. Po krátké cestě k Vnitroblocku a vtipným komentářům pana řidiče jsme byly na místě. Natočili jsme záběry při vystupování z aut a plné očekávání a dobré nálady mířily do krásně nazdobeného sálu, kde vše bylo již připraveno.

Náladu nám nezkazily ani teploty přes 30 stupňů, které ten den v Praze panovaly. Na sluníčku jsme se zdržely jen nejnutnější možnou dobu a poté už jsme zamířily do klimatizovaných prostorů, kde bylo přeci jen lépe.

Po příchodu do Vnitroblocku jsme se seznámily s moderátorem celého večera Petrem Vágnerem, který nás po celý večer skvěle bavil. Dozvěděly jsme se průběh vyhlašování, jak to celé bude probíhat a poté už jsme mohly vyhlížet hosty, kteří byli mezi pozvanými. Mě přijela podpořit ségra Kačka, která byla po celý večer nejen můj velký fanoušek, ale později i pomocník s cenami, které jsem ten večer vyhrála.

Nesmím zapomenout také na Gabču a Lucku, které byly s námi v semifinále. Holky nás přijely také podpořit a tak jsme byly rády, že jsme se všechny sešly stejně jako na únorovém soustředění.

Hosté  tedy dorazili, usadili se na svá místa a čekali, než celý večer začne. My jsme se s holkama ještě podívaly za našimi vizážistkami, které nám doladily poslední make-up a večer mohl začít. Moderátor představil porotu, sponzory soutěže i naše patrony, kteří s námi po celou dobu soutěže byli v kontaktu a pomáhali nám. V naší kategorii to byla Markétka Hrubešová, která s námi strávila celé naše únorové soustředění. Poté už se začalo s vyhlašováním.

Nejprve se tedy vyhlašovala moje kategorie FOOD, kde jsem se nakonec umístila na třetím místě. Druhá skončila Domča (Bezcukrarna) a první Monča (Celiaxmoni). Dostaly jsme každá krásnou květinu, diplom a spoustu cen od sponzorů soutěže. Následovala kategorie FIT a nakonec kategorie PROMĚNA.

Na závěr vyhlásila porota i celkovou vítězku celé soutěže, Kamču. Kamča zaujala nejen svým příběhem a proměnou, kterou prošla, ale i svou osobností a veselou povahou. V sále jsme se všechny shodly, že vyhrála opravdu ta, která si to nejvíce zasloužila a výhru jsme ji všechny moc přály :).

Po vyhlášení jsme převzaly všechny ceny, které jsem dostaly, nafotily potřebné fotky pro sponzory soutěže a poté už jsme se mohly vrhnout na raut, který byl na místě připraven. S holkami z mé kategorie jsme měly čas probrat nejen to, kterou kdy čeká jaká dovolená, ale i naše plány do budoucna a příslib, že se všechny ještě určitě společně uvidíme i mimo soutěž :).

Poté už jsme se ségrou vzaly všechny ceny a přesunuly jsme se na hotel. Ráno jsme už jen všemi silami pobraly ceny a přesunuly se na vlak směr moje milovaná Morava ♡.

Můžete se podívat i na video, kde je celý den ve třech minutách :). 

2 komentáře. Nechte nové

  • Gratuluji, třetí místo je krásné! 🙂 Posílala jsem pravidelně hlasy, protože vaše recepty i kuchařky zbožňuji :).

    Odpovědět
  • Jarmila
    9.8.2019 8:53

    Moc jsem ti fandila, vypadá to, že jste si celý den všechny moc užily.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami